Aktuality

MČR žáků Staré Město pod Landštejnem 2018

Ve dnech 21.9. až 23.9.2018 náš tým žáků bojoval ve Starém Městě pod Landštejnem o mistrovské tituly. V pátek nás na tréninku přivítalo slunečné počasí. Následující víkendové dny byly studené, ve znamení adrenalinu, silných zážitků, splněných cílů, ale i střeleckého trápení.

Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, stojící lidé, venku a příroda

 

Na sobotní dopoledne byl na programu sprint. K tomuto závodu se dá říct jen jedno: „Jeden za všechny a všichni za jednoho“ … všichni bouchli! Nejlepší umístění zaznamenali „žáci A“ a to 6. místo Petr Krečmer, 5. místo Dominika Dušková a 6. místo Anežka Poláková.

Hlavy vzhůru a jsou tu odpolední štafety. Hned v první rozběhu zazářili „žáci A“ ziskem bronzové medaile ve složení Kovář Adam (Bystřice), Petr Krečmer a Štěpán Měrka. Další bronz přihodily „žákyně C“ se štafetou ve složení Alžběta Juřičková (Vsetín Bobrky), Eliška Holková a Kateřina Horňáčková.

Na nedělní závod s hromadným startem se závodníci nejspíše dobře vyspali a rozhodli se trenérům vynahradit sobotní nepovedené dopoledne. Hned úvodní start „žáků A“ byl stříbrný a to v podání Štěpána Měrky. Petr Krečmer zároveň obhájil 6. místo. V „žákyních A“ skončila s nulovou střelbou na 7. místě Dominika Dušková. Další start chlapců a tentokrát kategorie „žáci B“ a opět pro náš tým stříbro zásluhou Jana Poledny. A nedělní medailové žně završila ziskem bronzu v kategorii „žákyně C“ Kateřina Horňáčková. Katka, Honza i Štěpán si zároveň vybojovali I. výkonnostní třídu. Medailistům patří obrovská gratulace.

V soutěži klubů jsme nakonec obsadili krásné 6. místo a nutno říct, že k bramborové medaili jsme měli jen kousíček. 

Sponzoři
Medailisté zimní sezóny 2018/19

Jan Poledna             2x bronz
Marek Ohnoutka      1x bronz